Kiev
|
125 votes
|
Proposals
Proposal
|
34 votes
|
100%

Закликаю заборонити в Україні проведення подібних акцій до "Полк победы" та інші пропутінські організації!

Як ви знаєте, у Запоріжжі 9 травня відбулися зіткнення представників волонтерського руху та проукраїнських активістів з учасниками акції «Полк победы», які планували провести марш по центру міста.

Акція «Полк перемоги» є аналогом російської акції «Безсмертний полк», в ході якої її учасники демонструють портрети родичів, які брали участь у Другій світовій війні.

Щоб подібних провокацій не відбувалося і надалі, закликаю обмежети діяльність подібних акцій та рухів. Дані утворення є суто пропутінські та мають за мету дестабілізувати українське суспільство.

Не допустимо внутрішнього протистояння!
Proposal
|
34 votes
|
100%

Закликаю заборонити в Україні проведення подібних акцій до "Полк победы" та інші пропутінські організації!

Як ви знаєте, у Запоріжжі 9 травня відбулися зіткнення представників волонтерського руху та проукраїнських активістів з учасниками акції «Полк победы», які планували провести марш по центру міста. Акція «Полк перемоги» є аналогом російської акції «Безсмертний полк», в ході якої її учасники демонстр... Show more
Proposal
|
5 votes
|
100%

До вищого керівництва країни! Пропоную спосіб як зупинити блокаду ОРДЛО та стати енергонезалежними.

Друзі!

Ми розуміємо, що, не зважаючи на благородні наміри активістів блокади, Україна зазнає великих економічних та енергетичних збитків від розширення географії блокади. Деякі із заводів, що припинили роботу, можуть не запрацювати вже ніколи. У цьому році Україна може втрати до 10% ВВП, що болісно вдарить по кожній українськкій родині.

Чи є в нас інші альтернативи? Так, є.

Настав час стати енергонезалежними. Тому я пропоную такий вихід із ситуації.

Вже зараз ми починаємо закуповувати антрацитне вугілля на нижньому піку цін в США, Австралії і Південній Африці. До слова, ми так робили у 2014 році, коли РФ закрила поставки газу. Спрацювало? Спрацювало.

І паралельно маємо переобладнувати котли на ТЕС з вугілля марки "А" на вугілля марки "Г", яке ми видобуваємо на підконтрольних територіях. Адже у нас є уже переобладнані котли, які можуть бути експлуатовані в разі такого плану.

Таким чином, обираючи цю довгострокову перспективу, ми стаємо енергонезалежними від ОРДЛО та Росії, розвиваємо вугільну промисловість на підконтрольних територіях, покращуємо співпрацю із іншими країнами і, головне, зупиняємо торгову блокаду, яка може обернутися катастрофою для кожного українця.
Proposal
|
5 votes
|
100%

До вищого керівництва країни! Пропоную спосіб як зупинити блокаду ОРДЛО та стати енергонезалежними.

Друзі! Ми розуміємо, що, не зважаючи на благородні наміри активістів блокади, Україна зазнає великих економічних та енергетичних збитків від розширення географії блокади. Деякі із заводів, що припинили роботу, можуть не запрацювати вже ніколи. У цьому році Україна може втрати до 10% ВВП, що болісно... Show more