Kiev
|
88 votes
|
Proposals
Proposal
|
4 votes
|
100%

До вищого керівництва країни! Пропоную спосіб як зупинити блокаду ОРДЛО та стати енергонезалежними.

Друзі!

Ми розуміємо, що, не зважаючи на благородні наміри активістів блокади, Україна зазнає великих економічних та енергетичних збитків від розширення географії блокади. Деякі із заводів, що припинили роботу, можуть не запрацювати вже ніколи. У цьому році Україна може втрати до 10% ВВП, що болісно вдарить по кожній українськкій родині.

Чи є в нас інші альтернативи? Так, є.

Настав час стати енергонезалежними. Тому я пропоную такий вихід із ситуації.

Вже зараз ми починаємо закуповувати антрацитне вугілля на нижньому піку цін в США, Австралії і Південній Африці. До слова, ми так робили у 2014 році, коли РФ закрила поставки газу. Спрацювало? Спрацювало.

І паралельно маємо переобладнувати котли на ТЕС з вугілля марки "А" на вугілля марки "Г", яке ми видобуваємо на підконтрольних територіях. Адже у нас є уже переобладнані котли, які можуть бути експлуатовані в разі такого плану.

Таким чином, обираючи цю довгострокову перспективу, ми стаємо енергонезалежними від ОРДЛО та Росії, розвиваємо вугільну промисловість на підконтрольних територіях, покращуємо співпрацю із іншими країнами і, головне, зупиняємо торгову блокаду, яка може обернутися катастрофою для кожного українця.
Proposal
|
4 votes
|
100%

До вищого керівництва країни! Пропоную спосіб як зупинити блокаду ОРДЛО та стати енергонезалежними.

Друзі! Ми розуміємо, що, не зважаючи на благородні наміри активістів блокади, Україна зазнає великих економічних та енергетичних збитків від розширення географії блокади. Деякі із заводів, що припинили роботу, можуть не запрацювати вже ніколи. У цьому році Україна може втрати до 10% ВВП, що болісно... Show more
Proposal
|
75 votes
|
100%

Прийняти закон, що передбачає вихід з громадянства України осіб, які отримали паспорти "ДНР" та "ЛНР"!

Як Ви вже знаєте, 18 лютого президент Росії Володимир Путін підписав указ про визнання в Росії документів, виданих на окупованих територіях Донбасу.

Президент України Петро Порошенко заявив, що підписання цього указу є доказом російської окупації частини цієї території. Але одних слів лише мало. Чекати захисту від Заходу - дуже наївно. А тим часом нам необхідно захистити Україну від колобораціоністів.

Як це зробити? Прийнявши закон, що передбачає вихід з громадянства України осіб, які отримали паспорти "ДНР" та "ЛНР". Позбавлення українського паспорту не буде великою втратою для тих, хто прагнув інтегруватися в Л/ДНР, але це стане підтвердженням невизнання даних терористичних утворень.

Якщо дані території офіційно не визнати окупованими, то ми лише сприятимемо легалізації псевдореспублік.
Proposal
|
75 votes
|
100%

Прийняти закон, що передбачає вихід з громадянства України осіб, які отримали паспорти "ДНР" та "ЛНР"!

Як Ви вже знаєте, 18 лютого президент Росії Володимир Путін підписав указ про визнання в Росії документів, виданих на окупованих територіях Донбасу. Президент України Петро Порошенко заявив, що підписання цього указу є доказом російської окупації частини цієї території. Але одних слів лише мало. Че... Show more