Zaporizhia
|
62 votes
|
Proposals
Proposal
|
4 votes
|
100%

Розірвати із Францією дипломатичні стосунки, якщо Ле Пен проводитиме антиукраїнську політику!

Цього року на нас чекають великі світові політичні зміни, які вплинуть і на Україну. Однією із таких змін може стати перемога Марін Ле Пен на президентських виборах Франції уже у травні.

Чим вона так небезпечна, особливо для нас?

Має ультраправі політичні переконання. Відзначається актиукраїнськими закликами, визнає законною анексію Криму, підтримує та восхваляє В. Путніна. ЇЇ риторика дуже лякає. А її дії в якості президента прогнозують для України не найкращі варіанти. Уявляю цю суміш Путіна і Ле Пен, та ефект цього союзу для України.

Якщо Марін Ле Пен виграє ці вибори, та продовжуватиме в якості лідера країни нав`язувати антиукраїнські настрої у Франції та ЄС, Україна має розірвати дипломатичні стосунки із Францією.
Proposal
|
4 votes
|
100%

Розірвати із Францією дипломатичні стосунки, якщо Ле Пен проводитиме антиукраїнську політику!

Цього року на нас чекають великі світові політичні зміни, які вплинуть і на Україну. Однією із таких змін може стати перемога Марін Ле Пен на президентських виборах Франції уже у травні. Чим вона так небезпечна, особливо для нас? Має ультраправі політичні переконання. Відзначається актиукраїнськи... Show more
Proposal
|
7 votes
|
100%

Закликаю владу засудити заяву Пінчука!

Про це не можна мовчати.

В колонці для The Wall Street Journal український підприємець Віктор Пінчук написав, що Україні варто прийняти ситуацію на Донбасі такою, як вона є, і провести місцеві вибори. Крім того, на його думку, Україні треба відмовитися від ЄС і НАТО.

Жаль, що відповідь АП на такі екстремістські заяви була надана надто пізно. Що треба роботи в цій ситуації, аби вони не повторювалися?

АП, сам Президент, політичні партії, прем`єр та парламент мають засудити проросійські ідеї Пінчука, піддати їх публічному осуду, щоб викорінити подібні ідеї як в бізнес-колах, так і в суспільній думці.

Чому нам необхідний саме такий психологічний тиск? Я розумію, що всі ми втомилися від цієї гібридної війни, від того, що кожного дня на фронті гинуть наші хлопці, від того, що ми не заємо чого чекати завтра...

Але такі провокації покликані лише розхитувати нашу єдність та шукати легшого шляху. І що далі: віддати Крим, Донбас, нас?

Я не хочу цього, впевнений, ви теж. Підтримайте мою пропозицію, щоб показати владі, що ми не допускаємо навіть гіпотетично того варіанту, який нам пропонує Пінчук.
Proposal
|
7 votes
|
100%

Закликаю владу засудити заяву Пінчука!

Про це не можна мовчати. В колонці для The Wall Street Journal український підприємець Віктор Пінчук написав, що Україні варто прийняти ситуацію на Донбасі такою, як вона є, і провести місцеві вибори. Крім того, на його думку, Україні треба відмовитися від ЄС і НАТО. Жаль, що відповідь АП на такі... Show more