Kiev
|
57 votes
|
Proposals
Proposal
|
1 vote
|
25%

Закликаю провести переговори про "пом`якшення" вимог МВФ!

Для продовження співпраці із МВФ Україна має виконати ще ряд вимог, що запропоновані у меморандумі від кредитора: підвищити пенсійний вік, скоротити кількість держслужбовців і бюджетників, скасувати "спрощенку" і відкрити земельний ринок. Та ще багато дедлайнів, виконання яких аж ніяк не забезпечує якості реформування.

Ознайомившись, розумієш, що вимоги більш ніж жорсткі. Жорсткі для кожного громадяна (пенсійний вік із 63 років, наприклад, і стаж до 35 років).

Так чим нам може обійтися 1 млрд долларів? Рабство. На декілька поколінь вперед, ось що нам точно забезпечно.

Очевидно, що Україна не може відмовитися від підтримки МВФ, але держава не може не оцінювати далекострокового впливу погодження на всі вимоги від Фонду.

Що робити? Вести переговори про "пом`якшення" вимог МВФ до максимально реальних для наших умов із зменшенням страждань для пересічного громадянина.
Proposal
|
1 vote
|
25%

Закликаю провести переговори про "пом`якшення" вимог МВФ!

Для продовження співпраці із МВФ Україна має виконати ще ряд вимог, що запропоновані у меморандумі від кредитора: підвищити пенсійний вік, скоротити кількість держслужбовців і бюджетників, скасувати "спрощенку" і відкрити земельний ринок. Та ще багато дедлайнів, виконання яких аж ніяк не забезпечує ... Show more
Proposal
|
3 votes
|
100%

Що робити ФОП, які призупинили діяльність?

З 1 січня 2017 року єдиний соціальний внесок платитимуть навіть ті фізособи-підприємці, які не отримують дохід в розмірі 704 гривні на місяць.

Я розумію, що держава таким чином намагається збільшити бюджет. Але я не розумію, чому за це мають відповідати підприємці, які наразі припинили свою діяльність. Справедливо, коли я працюю, і сплачую цей внесок. Але несправделиво, коли я не займаюсь в даний момент підприємництвом, і не можу сплачувати даний внесок.

Особисто я не бачу іншої альтернативи, як просто закрити підприємство. Так я закликаю ФОП, які призупинили свою діяльність, протестувати проти змін до закону "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування", що починає діяти із січня 2017 року.
Proposal
|
3 votes
|
100%

Що робити ФОП, які призупинили діяльність?

З 1 січня 2017 року єдиний соціальний внесок платитимуть навіть ті фізособи-підприємці, які не отримують дохід в розмірі 704 гривні на місяць. Я розумію, що держава таким чином намагається збільшити бюджет. Але я не розумію, чому за це мають відповідати підприємці, які наразі припинили свою діяльн... Show more