Kryvyi Rih
|
16 votes
|
Proposals
Proposal
|
4 votes
|
100%

Пропоную побудувати сонячні та вітряні електростанції у Чорнобилі!

Рівно 31 рік тому сталася велика катастрофа на Чорнобильській АЕС. Рівно стільки ж ми кожного року вшановуємо пам'ять постраждалих від цієї аварії.

Але що було зроблено, щоб відновити життя в Чорнобильській зоні?

Лише в тому році було накрито новим саркофагом четвертий енергоблок. Але цього замало, щоб ефективно використовувати цю зону та повернути там життя.

Тому вважаю першочерговою задачею розпочати будівництво сонячні та вітряні електростанції. Наразі є пропозиція від Китаю по інвестуванню в сонячні електростанції. Було б чудово з нашого боку запропонувати комплексне будівництво двох типів: сонячні та вітряні.

Але українська сторона має бути рівноправним партнером, щоб не дозволити Китаю монополізувати майбутні станції.

Час відновити життя в Чорнобилі - підтримуйте пропозицію та поширюйте її серед свого оточення! Можливо, саме Чорнобиль стане центром розвитку альтернативної енергетики в Україні, що дуже потрібно.

Разом можемо більше.
Proposal
|
4 votes
|
100%

Пропоную побудувати сонячні та вітряні електростанції у Чорнобилі!

Рівно 31 рік тому сталася велика катастрофа на Чорнобильській АЕС. Рівно стільки ж ми кожного року вшановуємо пам'ять постраждалих від цієї аварії. Але що було зроблено, щоб відновити життя в Чорнобильській зоні? Лише в тому році було накрито новим саркофагом четвертий енергоблок. Але цього замало, ... Show more
Proposal
|
2 votes
|
100%

Як боротися із погрозами Росії?

Чому Україна знову може постраждати через Росію?

Як Ви знаєте, 3 квітня у Санкт-Петербурзі у вагоні метро відбувся вибух, який пов’язують із уродженцем Киргизії Акбаржона Джалілова. Та є дуже багато фактів, які вказують на не типовість такого теракту. Одразу після цього Путін зробив заяву про можливу загрозу безпеці жителям країн СНД. Хоч Україна і не входить в Союз, месидж цілком зрозумілий.

Скоріш за все, Путін вирішив повністю нав’язати свій власний порядок і нагадати пострадянським країнам, хто «господар». Окрім терору Росія нічого не знає, це ми вже вивчили.

Тому, у зв’язку з цим, всі країни СНД мають право вимагати від Росії повного висвітлення перебігу розслідування цього вибуху. Нам варто розуміти чого можна очікувати від Путіна. Мотиви його зрозумілі. Отож, закликаю українську сторону, а також країни СНД звернутися до Росії із вимогою вести відкрите розслідування по вибуху і можливим терактам.

Насправді, Росія це має зробити не лише через те, що ми боїмося її тотального контролю. Причина у відповідальності. Офіційна версія від РФ – це, скоріш за все, терорист із ІДІЛ. Постає питання, чому інші країни, які є незалежні від Росії та не причетні до її дій в Сирії та Іраці, мають страждати від її політики?

Тому закликаю українську владу не ігнорувати це питання. Окрім цього,необхідна перевірка громадських місць та підозрілих осіб, що можуть нести пряму загрозу. Також має бути постійний поліцейський патруль та активовані всі необхідні служби безпеки.

За потреби бажано, щоб влада звернулась до громадян із проханням зменшити на певний час свої пересування та залишатися вдома.
Proposal
|
2 votes
|
100%

Як боротися із погрозами Росії?

Чому Україна знову може постраждати через Росію? Як Ви знаєте, 3 квітня у Санкт-Петербурзі у вагоні метро відбувся вибух, який пов’язують із уродженцем Киргизії Акбаржона Джалілова. Та є дуже багато фактів, які вказують на не типовість такого теракту. Одразу після цього Путін зробив заяву про можли... Show more