|
|
Proposals

Україна і Польща

|
|
Proposals
Ideas
Petitions
360º's
Polls
Statements
Opinion leaders
Results
Maps
Proposal 1
|
3 votes
|
100%

Посилення україно-польських відносин!

Україна останні три роки стрімко рухається до інтеграції в Європейський Союз. Проте очевидно, що сьогодні ми маємо слабку підтримку з боку європейських партнерів, пов`язану із військовим протистояням на Сході України, тиском Росії та самим нестабільним становищем Єврозони. До того ж, існує великий ризик розпаду Європейського Союзу, що проявляється в радикалізації націоналістичних організацій.

Виходяччи з цього, Українська держава не може бути захищеною та забезпечити гідне майбутнє своїм громадянам, якщо буде мати лише один стратегічний вектор.

Із моменту проголошення незалежності України Польща завжди надавала нам моральну та матеріальну підтримку. Варто лише згадати сильний волонтерський рух, який до сьогодні підтримує українських бійців не гірше самої держави. Неоціненним є вклад Польщі у розвиток україно-європейської співпраці.

За ці роки поляки стали для нас справжніми побратимами у політичному та дружньому сенсі.

Польщі, як і Україні, завжди буде загрожувати небезпека із боку Російської Федерації, виходячи із географічного розташування.

Якщо ЄС переживатиме кризу, Україні та Польщі знахобиться велика підтримка. І найкращий варіант забезпечити стабільність та сприяти економічну благополуччю двох країн-сусідів - це посилити економічну та політичну співпрацю із перспективою створення економічного та політичного альянсу, який може перетворити Україну та Польщу на потужних регіональних лідерів.

В минулому столітті Юрій Пілсудський висунув ідею "Міжмор`я".

Чи підтримуєте Ви створення політичного союзу "Міжмор`я" між Україною та Польщею: opinionfirst.com/uk/topic/u...
Proposal 1
|
3 votes
|
100%

Посилення україно-польських відносин!

Україна останні три роки стрімко рухається до інтеграції в Європейський Союз. Проте очевидно, що сьогодні ми маємо слабку підтримку з боку європейських партнерів, пов`язану із військовим протистояням на Сході України, тиском Росії та самим нестабільним становищем Єврозони. До того ж, існує великий р... Show more