|
|
Proposals

Російські системи онлайн-платежів

|
|
Proposals
Ideas
Petitions
360º's
Polls
Statements
Opinion leaders
Results
Maps
Proposal 1
|
0 votes
|
0%

Національний Банк України має ввести санкції для банків, які із осені минулого року не припинили обслуговувати російські системи онлайн платежів!

Національний Банк України має ввести санкції для банків, які із осені минулого року не припинили обслуговувати російські системи онлайн платежів - Webmoney, QIWI, Yandex.Money, etc.

Така вимога досить очевидна на тлі політичних подій останніх трьох років. Проте, давайте ще раз пояснимо чому так треба зробити.

По-перше, Національний банк України у листопаді 2016 року заборонив використання в країні платіжних систем чотирьох торгових марок: Webmoney, Яндекс.Деньги, QIWI Wallet, Wallet one / Єдиний гаманець, в якості причини такого рішення названо неузгодженість з Центробанком надання їх послуг.

По-друге, головна причина навіть не у формальності питання, а в виявленню української позиції до Російської Федерації та її агресії. Ми просимо світ не припиняти санкції проти РФ, але самі не перестаємо з нею торгувати, ми хочемо військової підтримки від НАТО, але не шукаємо шляху позбавитися енергетичної залежності від агресора.

Це ж просто абсурд. Перш за все, Україна повинна мати чітку позицію відносно агресора, що в данному випадку пов`язано із несанкціонованною діяльністю цих платіжних систем.

І, по-третє, це відновлення справедливості та виховання правової культури, яке спонукає накладення цих санкцій. Банки мають розуміти, що обходити закон не можна, оскільки є певні рамки, в яких зараз Україна повинна вести своє життя через військовий конфлікт. Банки, що порушили заборону, мають понести відповідну відповідальність за обслуговування російських онлайн платежів.

Тому прошу звернути увабу НБУ на правопорушення банків та боротися із цими прецедентами.

Ми не можемо й далі дозволяти агресору заробляти на нас!
Proposal 1
|
0 votes
|
0%

Національний Банк України має ввести санкції для банків, які із осені минулого року не припинили обслуговувати російські системи онлайн платежів!

Національний Банк України має ввести санкції для банків, які із осені минулого року не припинили обслуговувати російські системи онлайн платежів - Webmoney, QIWI, Yandex.Money, etc. Така вимога досить очевидна на тлі політичних подій останніх трьох років. Проте, давайте ще раз пояснимо чому так тре... Show more