|
|
Proposals

Проти плагіату

|
|
Proposals
Ideas
Petitions
360º's
Polls
Statements
Opinion leaders
Results
Maps
Proposal 1
|
2 votes
|
100%

Перевіряти роботи держслужбовців на плагіат!

Нам необхідно докорінно змінити нашу ціннісну складову життя. До чого я? От знайшли дуже багато плагіату в дисертації Яценюка. Скільки ще таких робіт на основі порушення авторського права ми можемо знайти? Та мільйон. Зрозуміло, що плагіат - це дуже погано. Його велика кількість в сучасній науці показує як прогнила система освіти, і яку цінність "науковці" закладають в розвиток певної галузі.

Один вектор вирішення цієї проблеми - це, звичайно, реформа освіти, мотивація на розвиток та повага до інтелектуалької власності, як мінімум, що має довгострокову перспективу втілення.

Є інший, дисциплінарний. Так як чекати ще довго, поки покоління ціннісно усвідомить важливість саме свого наукового внеску, ми маємо не одну сотню тисяч держслужбоців, які потенційно можуть стати або вже стали міністрами, політиками, займають ключові державні пости в країни. Скоріш за все, їх роботи мають схожу історію написання із роботою Арсенія Петровича. Хотілося б вірити, що ні. Але маємо те, що маємо.

Тому пропоную ввести перевірку на плагіат наукових робіт кандидатів, що претендують на посади в державному управлінні.

Відповідно, якщо у певної особи знаходять порушення авторського права, то людина має понести відповідальність.

Чому важливо ввести цю перевірку? Перш за все, це імідж. Не будемо ідеалізувати людей, які написали наукову працю власноруч. Це не завжди гарантує відмінну компетентність. Але для нас важливий імідж та чесність тих, кого ми приймаємо на державні посади.

Така ситуація, як із Яценюком значно підриває роль політики та довіру громадян до влади. Випадки хоч і мають одиничний характер, але ми розуміємо, що дуже складно оцінювати службовців, якщо вони навіть дисертацію не змогли написати власноруч.

Тим паче, коли це екс-прем`єр. Ситуація нетипова для цивілізованих країн. Тому, щоб показати, перш за все, для самих українців, що держава дійсно оновлює систему, необхідно притягнути до відповідальності самого Арсенія Петровича. Ну і далі працювати із перевіркою наукових робіт при прийомі на державні посади.
Proposal 1
|
2 votes
|
100%

Перевіряти роботи держслужбовців на плагіат!

Нам необхідно докорінно змінити нашу ціннісну складову життя. До чого я? От знайшли дуже багато плагіату в дисертації Яценюка. Скільки ще таких робіт на основі порушення авторського права ми можемо знайти? Та мільйон. Зрозуміло, що плагіат - це дуже погано. Його велика кількість в сучасній науці пок... Show more