|
|
Proposals

Пенсійна реформа

|
|
Proposals
Ideas
Petitions
360º's
Polls
Statements
Opinion leaders
Results
Maps
Proposal 1
|
0 votes
|
0%

Новий погляд на реформування пенсійної реформи - збільшити ефективний пенсійний вік!

Друзі, ми маємо великі проблеми із пенсійною системою України.

По-перше, українці виходять на пенсію в середньому набагато раніше, ніж працівники в інших країнах регіону. Середній вік виходу на пенсію для чоловіків становить близько 58,5 року, для жінок — трохи менше 56 років. Тоді як середні показники у ЄС становлять 63,6 року для чоловіків і 62,6 року для жінок.

Зараз в Україні налічується понад 12 млн пенсіонерів — а це близько 30% населення.

По-друге, нам просто не вистачає коштів на покриття витрат пенсійної системи, з огляду на кількість пенсіонерів. При тому, що самі пенсії дуже маленькі.

Як вихід із цієї складної ситуації пропоную вирішувати питання зменшення припливу нових пенсіонерів до пенсійної системи і нарощення надходжень до Пенсійного фонду.

Яким чином?

Ми маємо дати право на збільшення ефективного пенсійного віку - працівники отримують вибір щодо віку виходу на пенсію залежно від загальної тривалості трудового стажу — для відносно раннього виходу на пенсію потрібно буде мати більший трудовий стаж — і створення стимулів для продовження трудової діяльності та пізнішого виходу на пенсію.

Таким чином працівники будуть самі контролювати сплату єдиного соціального внеску із їх заробітньої плати від свого підприємтва, що гарантуватиме їм пенсію.

Отже, такий механізм дозволяє:

1. скоротити кількість пенсіонерів.

2. збільшує надходження до Пенсійного Фонду.

3. дає справедливий вибір кожному працівникові на вплив свого пенсійного майбутнього.

Друзі, давайте підтримаємо цю ідею. Чекаю на ваші ідеї, зауваження тощо. Нам та майбутнім поколінням треба боротися із недоліками системи. Хто, якщо не ми?!
Proposal 1
|
0 votes
|
0%

Новий погляд на реформування пенсійної реформи - збільшити ефективний пенсійний вік!

Друзі, ми маємо великі проблеми із пенсійною системою України. По-перше, українці виходять на пенсію в середньому набагато раніше, ніж працівники в інших країнах регіону. Середній вік виходу на пенсію для чоловіків становить близько 58,5 року, для жінок — трохи менше 56 років. Тоді як середні показ... Show more