How does the Ukraine vote on 'Небезпечні відходи'?
On this page you see the voting results. Which proposals are leading, how proposals develop in time and which opinion leader can represent their proposal for the topic 'Небезпечні відходи'.
На даний момент не всі підприємства, що мають небезпечні відходи мають нормальну і допустиму матеріально-технічну базу. Зараз введено правило, згідно з яким протягом 2 місяців, підприємства мають привести свою діяльність до відповідних вимог. Я гадаю, що треба не просто дати певний дедлайн, а й ввести систему адміністративних покарань за порушення вимог.
На даний момент не всі підприємства, що мають небезпечні відходи мають нормальну і допустиму матеріально-технічну базу. Зараз введено правило, згідно з яким протягом 2 місяців, підприємства мають привести свою діяльність до відповідних вимог. Я гадаю, що треба не просто дати певний дедлайн, а й ввес... Show more