|
|
Proposals

Безпека на складах боєприпасів

|
|
Proposals
Ideas
Petitions
360º's
Polls
Statements
Opinion leaders
Results
Maps
Proposal 1
|
3 votes
|
100%

Вжити заходи для покращення безпеки на складах боєприпасів у зв`язку із вибухами в Харківській області!

У ніч на четвер, 23 березня, почалися вибухи на складах зберігання боєприпасів, розташованих неподалік від міста Балаклія Харківської області. Це найбільший склад боєприпасів України, який поставляв матеріали в АТО. Враховуючи фактичний стан війни, версія про диверсію є головною і найбільш обгрунтованною. Але, крім цього, ми не можемо виключати тієї можливості, що боєприпаси справді уже були непридатними. Тому зараз Міністерство оборони має спланувати стратегічно безпекові заходи по недопущенню подібних ситуацій у майбутньому, виходячи із двох версій вибуху в Бакалії.

Покрокові дії можуть мати наступний характер:

1. на всіх складах боєсприпасів має бути n-кілометровий кордон зони небезпеки розльоту боєприпасів, в залежності від масштабу складу.

2. наявна важка протипожежна бронетехніка Міноборони при кожному складі.

3. встановити режим жорсткого контролю не лише на східно-південному напрямку, а на кожному великому складі боєсприпасів, що має стратегічне значення для Збройних Сил України.

4. перевірити військове устаткування на складах та утилізувати непригодні матеріали, які можуть спровокувати чергові вибухи.

5. нейтралізувати вибухи під Харковом, але не зупинятися лише на стихійній проблемі, а працювати над попередніми пунктами.

Таким чином, реалізація даних безпекових заходів збільшує імовірність меншого масштабу вибухів, як мінімум; як максимум, ускладнює диверсійні злочини та сприяє захищенності військовим ресурсам України.
Proposal 1
|
3 votes
|
100%

Вжити заходи для покращення безпеки на складах боєприпасів у зв`язку із вибухами в Харківській області!

У ніч на четвер, 23 березня, почалися вибухи на складах зберігання боєприпасів, розташованих неподалік від міста Балаклія Харківської області. Це найбільший склад боєприпасів України, який поставляв матеріали в АТО. Враховуючи фактичний стан війни, версія про диверсію є головною і найбільш обгрунтов... Show more