|
|
Виступаю за радикальність ведення відносин із Російською Федерацією.
Ideas

Аресія Росії

|
|
Proposals
Ideas
Petitions
360º's
Polls
Statements
Opinion leaders
Results
Maps
Віктор Олесевич

Візовий режим із Росією

Нам необхідно в найкоротші терміни запровадити візовий режим із Російською Федерацією.

Кремль і далі продовжує користуватися нерішучістю України і посилює військову агресію на сході нашої держави. З початку року і до цього часу триває військове напруження біля Авдіївки і в інших районах Донбасу, а Росія не припиняє постачати на окуповані території озброєння і людський ресурс.

Ми маємо показувати свою політичну волю саме політичними методами. Це принцип звичайної справедливості. Нічого більше.

Нас лякають тим, що тоді Росія вербуватиме українських громадян в Росії та пропонуватиме їм власне. Але чи можемо ми бути впевнені, що тепер це точно наші громадяни?!

Друзі, всі, хто так чи інакше хоче боротися проти спільного ворога, підтримайте цю ідею. Наразі вона має вже підтримку при владі. Але давайте використаємо можливість по максимуму!
What do you think of this idea?
Віктор Олесевич

Необхідно ввести військовий стан ОРДЛО та Криму!

Пропоную ввести військовий стан на окупованих територіях, враховуючи Крим.

Уже більше 3-х років Україна знаходиться в стані війни. Не зрозуміло, чому ми не зробили цього раніше. Введення воєнного стану може бути превентивним заходом і повинно розглядатися як підготовка українського війська до реальної масштабної війни з РФ. Ситуація постійно напружується. Кількість втрачених хлопців лише збільшується. А сподіватися на допомогу від інших країн - просто по-дитячому. Треба показати Росії, що ми готові на радикальні міри заради захисту своєї Батьківщини.
What do you think of this idea?